Plebiscyt Auto Lider 2016 - głosuj!

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Wybierz swoich faworytów i graj o stylowego Fiata 124 Spider Lusso.

Zdjęcie

Autolider /magazynauto.pl

Rozpoczynamy głosowanie w 15. edycji Auto Lidera - plebiscytu motoryzacyjnego organizowanego przez miesięcznik "Auto Moto" i tygodnik "Motor". W 15 kategoriach prezentujemy najważniejsze premiery roku 2016, najciekawsze modele, innowacje techniczne, projekty marketingowe branży motoryzacyjnej i marki samochodów. Tylko od Was zależy, kto zwycięży w poszczególnych kategoriach. Głosowanie trwa do 22 stycznia 2017 roku.

Zapoznaj się z regulaminem plebiscytu Auto Lider 2016.

 

Nagroda w plebisycie Auto Lider 2016

Nagrodą w plebiscycie Auto Lider 2016 jest Fiat 124 Spider Lusso.

W latach 1966-1985 produkowano kultowego Fiata 124 Spider. Po 50 latach od premiery model ten wraca do salonów, stylizacją wyraźnie nawiązując do legendarnego brata. Pod stylową karoserią skrywa nowoczesny, 140-konny silnik z rodziny MultiAir, który współpracuje z manualną, 6-biegową skrzynią. Ponieważ napęd przenoszony jest na koła tylne, a rozkład masy pomiędzy osiami wynosi 50:50, Fiat 124 Spider zapewnia niepowtarzalną radość ze sportowej jazdy. Potęgują ją niska pozycja za kierownicą i długa, charakterystyczna dla klasycznych roadsterów, maska. Łatwo zamykany dach pozwala także na eksploatowanie auta zimą, a światła wykonane w technologii LED (w wersji Lusso) czy system nagłośnienia Bose (z głośnikami w zagłówkach) dbają o bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Fiat 124 Spider

liczba zdjęć: 15

Zapoznaj się z listą kandydatów i głosuj na swoich faworytów w poszczególnych kategoriach

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Artykuł pochodzi z kategorii: Auto Lider

magazynauto.pl
Więcej na temat:Autolider | motor | Auto Moto

Zobacz również

  • Używana Toyota Prius II (2003-2009) - test długodystansowy

    Trudno znaleźć samochód lepiej dostosowany do warunków miejskich niż Prius. A czy używana hybryda to ryzyko? Nie, pod warunkiem że była stale użytkowana. więcej