Volkswagen up! GTI wyceniony w Polsce

Środa, 17 stycznia (12:44)
Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Usportowiona wersja miejskiego Volkswagena debiutuje na polskim rynku. Ile trzeba będzie za nią zapłacić?

Zdjęcie

Volkswagen up! GTI /Volkswagen
Volkswagen up! GTI
/Volkswagen

Gama usportowionych Volkswagenów rozszerza się właśnie o najmniejszy model - up!'a w wersji GTI. Pod jego maską pracuje 3-cylindrowy silnik 1.0 TSI o mocy 115 KM. Nie jest to powalająca wartość, ale wystarcza na sprint do 100 km/h w przyzwoite 8,8 s i rozpędzenie up!'a do 196 km/h.

Volkswagen up! GTI

liczba zdjęć: 22

Auto wyróżnia się na tle pozostałych odmian grillem ze wzorem plastra miodu, poszerzonymi osłonami progów oraz czarnymi pasami nad nimi, a także czarnymi lusterkami i 17-calowymi alufelgami. W kabinie pojawiła się sportowa kierownica oraz tapicerka w charakterystyczną kratę, znaną z Golfów GTI.

Reklama

Volkswagen up! GTI kosztuje 62 390 zł w wersji trzydrzwiowej, a w pięciodrzwiowej 63 840 zł. W wyposażeniu seryjnym otrzymujemy klimatyzację manualną radio z monochromatycznym wyświetlaczem i 6 głośnikami, komputer pokładowy oraz światła LED do jazdy dziennej.

Zdjęcie

Volkswagen up! GTI /Volkswagen
Volkswagen up! GTI
/Volkswagen

Artykuł pochodzi z kategorii: Wiadomości motoryzacyjne

magazynauto.pl

Zobacz również

  • Mercedes-AMG G 63 - sportowa terenówka

    Klasa G od lat łączy ze sobą sprzeczności, takie jak dzielność w terenie, świetne osiągi i luksus. Żadna z dotychczas oferowany wersji nie robiła tego jednak tak dobrze, jak właśnie zaprezentowana... więcej