Nowy model Subaru w Europie - Levorg

Piątek, 6 lutego 2015 (10:28)
Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Wiemy jakie nowości Subaru pokaże w Genewie.

Zdjęcie

Subaru Levorg /Subaru
Subaru Levorg
/Subaru

Japończycy poinformowali, że na salon samochodowy w Genewie przywiozą trzy nowości. Będzie to zupełnie nowy model Outback (wrażenia z pierwszych jazd tym samochodem znajdziecie poniżej), a także Forester z silnikiem diesla współpracującym z bezstopniową skrzynią Lineatronic.

Zdjęcie

Subaru Levorg /Subaru
Subaru Levorg
/Subaru
Subaru Outback - pierwsza jazda

■ Piąta generacja uterenowionego kombi Subaru ma lepiej wyciszoną kabinę, zmodernizowane boksery i pewniejsze właściwości jezdne od poprzednika ■ Europejski debiut technologii EyeSight - systemów aktywnego bezpieczeństwa korzystających z kolorowych kamer, a nie z lasera i radarów czytaj więcej

Najciekawszą nowością jest jednak zdecydowanie Levorg - oferowane w Japonii od 2014 roku kombi. Auto to powstało z wykorzystaniem platformy Legacy oraz Imprezy i mierzy 4,7 metra długości.

Reklama

Na szczegóły dotyczące specyfikacji na rynek europejski będziemy musieli poczekać do salonu w Genewie. Japońska wersja Levorga napędzana jest dwoma turbodoładowanymi silnikami - 1.6 l i 2.0 l. Obydwa współpracują z przekładnią Lineatronic, która przekazuje moc, jak to w Subaru, na wszystkie cztery koła.

Zdjęcie

Subaru Levorg /Subaru
Subaru Levorg
/Subaru

Artykuł pochodzi z kategorii: Wiadomości

magazynauto.pl
Więcej na temat:Subaru | Subaru Levorg | Genewa

Zobacz również

  • Toyota Land Cruiser po drobnym liftingu

    Land Cruiser otrzymuje mocniejszy silnik Diesla o pojemności 2,8 l, system Stop&Start, a także nowe multimedia i systemy bezpieczeństwa czynnego najnowszej generacji. Ponadto na listę opcji... więcej