Volvo zaprezentowało XC90 z Lounge Console

Poniedziałek, 20 kwietnia 2015 (14:44)
Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Niezwykły pomysł na przeobrażenie XC90 w luksusową salonkę na czterech kolach.

Zdjęcie

Volvo XC90 Excellence Lounge Console /Volvo
Volvo XC90 Excellence Lounge Console
/Volvo

Volvo niedawno zaprezentowało model XC90 w ekskluzywnej odmianie Excellence. Pojedyncze fotele z tyłu (z ogrzewaniem, wentylacją i masażem), lodówka i miejsce na kieliszki - słowem wszystko jak w luksusowej limuzynie. Szwedzi postanowili jednak pójść o krok dalej i stworzyli dodatkową opcję do tego auta, nazwaną Lounge Console.

Volvo XC90 Excellence Lounge Console

liczba zdjęć: 14

Owa konsola znajduje się w miejscu fotela pasażera i skrywa w sobie wiele funkcji. Znajdziemy w niej wysuwany elektrycznie podnóżek, schowek na buty, a także miejsce na zegarki i biżuterię. Na dwóch wysięgnikach unosi się z niej 17-calowy ekran, który wraz z nagłośnieniem Bowers & Wilkins, zapewnia najwyższej jakości "kino samochodowe".

Reklama

Konsolę możemy także do siebie przysunąć i skorzystać ze znajdującego się po drugiej stronie ekranu stolika. W jego blacie kryje się dodatkowo duże lustro i podręczny schowek.

Volvo nie zdradziło jeszcze czy Lounge Console pojawi się jako opcja w produkcyjnej wersji XC90 Excellence. Jest jednak wielce prawdopodobne, że tak się stanie.

Volvo XC90 Excellence Lounge Console /Volvo

Volvo XC90 Excellence Lounge Console /Volvo

Zobacz zdjęcia z Auto Shanghai 2015

Artykuł pochodzi z kategorii: Volvo

magazynauto.pl
Więcej na temat:Volvo XC90

Zobacz również