Honda Civic X hatchback - pierwsze zdjęcia

Środa, 17 sierpnia 2016 (17:08)
Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Dziesiąta generacja Civica w wersji hatchback nie została jeszcze zaprezentowana oficjalnie, ale pojawiły się już pierwsze zdjęcia auta.

Zdjęcie

Honda Civic /Honda
Honda Civic
/Honda

Stylistyka Civica hatchbacka nie zaskakuje - auto bardzo przypomina odmianę sedan, która w USA jest już sprzedawana. Wygląd auta nie odbiega też zauważalnie od zaprezentowanego w Genewie w tym roku konceptu.

Civic hatchback po raz pierwszy pojawi się w USA i właśnie wersja przeznaczona na ten rynek widoczna jest na zdjęciach. Czy tak samo będzie wyglądała odmiana europejska? Trudno powiedzieć - w przypadku poprzednich generacji sedan sprzedawany na Starym Kontynencie różnił się zauważalnie od sedana ze Stanów Zjednoczonych. W tym przypadku może być podobnie.

Reklama

Nie znamy także wyglądu wnętrza które, ponownie, będzie się najpewniej sporo różniło od tego, jakie znajdziemy w sedanie i coupe oferowanych w USA. Deska rozdzielcza koncepcyjnej wersji sugeruje, że możemy spodziewać się minimalizmu - dużego ekranu dotykowego "wbitego" nad panelem klimatyzacji i ograniczenia liczby przycisków do minimum.

Zdjęcie

Honda Civic /Honda
Honda Civic
/Honda

Honda Civic hatchback dziesiątej generacji wejdzie do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych już za miesiąc, natomiast Europejczycy będą musieli poczekać na nią do początku przyszłego roku.

Zdjęcie

Koncepcyjna Honda Civic hatchback oraz jej deska rozdzielcza /INTERIA.PL
Koncepcyjna Honda Civic hatchback oraz jej deska rozdzielcza
/INTERIA.PL

Artykuł pochodzi z kategorii: Wiadomości motoryzacyjne

magazynauto.pl

Zobacz również