Jaguar I-Pace z polskimi cenami

Środa, 11 kwietnia 2018 (13:19)
Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Pierwszy w pełni elektryczny model Jaguara jest SUVem klasy średniej z bardzo mocnym układem napędowym. Nie dziwią więc ceny, które startują z wysokiego pułapu.

Zdjęcie

Jaguar I-Pace /Jaguar
Jaguar I-Pace
/Jaguar

Jaguar I-Pace dostępny jest tylko w jednej wersji silnikowej, noszącej oznaczenie EV400. Jak łatwo się domyślić oznacza to napęd elektryczny o mocy 400 KM, która trafia na wszystkie koła. Pomimo sporej masy własnej (2,2 t) auto rozpędza się do 100 km/h w 4,8 s.

Ceny I-Pace'a rozpoczynają się od 354 900 zł, co jest kwotą niemałą, ale też nie zaskakującą w przypadku samochodu elektrycznego. Na pocieszenie otrzymujemy niezłe wyposażenie, obejmujące między innymi reflektory LED, 20-calowe felgi, automatyczną klimatyzację, nawigację oraz zestaw systemów asystujących kierowcy (w tym adaptacyjny tempomat).

Reklama

Samochód dostępny jest też w bogatszych wersjach SE (389 900 zł) HSE (419 900 zł) oraz premierowej First Edition (469 900 zł). Ta ostatnia seryjnie oferuje kompletne wyposażenie, na które składa się między innymi szklany dach, matrycowe reflektory LED, elektrycznie sterowane fotele w 18 kierunkach z ogrzewaniem i wentylacją, skórzane wnętrze oraz pneumatyczne zawieszenie.

Artykuł pochodzi z kategorii: Wiadomości motoryzacyjne

magazynauto.pl

Zobacz również

  • BMW i4 M - elektryk na sportowo

    Produkcyjna wersja elektrycznego modelu i4 nie została jeszcze zaprezentowana, ale już teraz BMW zapowiedziało, że powstanie jego usportowiona wersja. więcej