Mercedes klasy X z polskimi cenami

Czwartek, 28 września 2017 (16:52)
Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Pierwszy pick-up w historii Mercedesa jest już dostępny na polskim rynku. Można powiedzieć, że jego ceny są adekwatne do znaczka, jaki znajduje się na grillu.

Zdjęcie

Mercedes klasy X /Mercedes
Mercedes klasy X
/Mercedes

Na chwilę obecną klasę X kupimy jedynie w wersja przeznaczonych dla osób, które chcą kupić pick-upa bardziej w celach "rekreacyjnych", niż "roboczych". Auto dostępne jest tylko z podwójną kabiną i w dwóch, nieźle wyposażonych, odmianach.

Mercedes klasy X

liczba zdjęć: 25

Bazowa Progressive oferuje klimatyzację manualną, radio z kolorowym ekranem, system rozpoznawania znaków drogowych, asystenta pasa ruchu, 17-calowe alufelgi, skórzaną kierownicę i garść innych dodatków. Kosztuje ona 175 275 zł z silnikiem 220 d (163 KM) i manualną skrzynią, lub 186 714 zł w wersji 250 d (190 KM) i siedmiobiegowym "automatem". Napęd na wszystkie koła 4MATIC jest zawsze seryjny.

Reklama

Zdjęcie

Mercedes klasy X /Mercedes
Mercedes klasy X
/Mercedes

Bogatsza odmiana Power ma dodatkowo skórzaną tapicerkę, elektrycznie sterowane fotele przednie, deskę rozdzielczą obitą skórą, klimatyzację automatyczną, LEDowe światła główne oraz 18-calowe alufelgi. Dostępna jest tylko z mocniejszym dieslem i kosztuje 209 592 zł.

Zdjęcie

Mercedes klasy X /Mercedes
Mercedes klasy X
/Mercedes

Artykuł pochodzi z kategorii: Wiadomości motoryzacyjne

magazynauto.pl

Zobacz również

  • BMW X2 M35i - ze sportowym zacięciem

    Nie jest to co prawda pełnoprawna "emka", ale oferowane osiągi nie pozostawiają wątpliwości, że auto to wyszło spod ręki inżynierów z M Performance. więcej