Skoda Fabia Combi Scoutline - wizualnie uterenowiona

Wtorek, 23 października 2018 (14:58)
Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Jeśli szukacie małego kombi, które ma elementy sugerujące, że może ono zjechać z utwardzonej drogi, to dobrze trafiliście.

Zdjęcie

Skoda Fabia Combi Scoutline /Skoda
Skoda Fabia Combi Scoutline
/Skoda

Skoda Fabia Combi Scoutline wyróżnia się zmienionymi zderzakami ze srebrnymi nakładkami, a także srebrnymi lusterkami i relingami dachowymi. Progi oraz nadkola mają nielakierowane osłony, a standardowo auto porusza się na 16-calowych alufelgach, zaś opcjonalnie dostępne są 17-calowe.

Skoda Fabia Combi Scoutline

liczba zdjęć: 12

Na tym kończy się lista zmian. Prawdopodobnie Scoutline ma również dedykowaną tapicerkę oraz listwy ozdobne we wnętrzu, ale Skoda milczy na ten temat. Nie ma też co liczyć na jakiekolwiek możliwości terenowe - mamy do czynienia jedynie z pakietem stylistycznym, więc brak jest na przykład podwyższonego prześwitu.

Reklama

Pod maską Fabii Combi Scoutline, tak jak i pozostałych odmian czeskiego kombi, znajdziemy wolnossącą jednostkę 1.0 MPI o mocy 75 KM oraz doładowane 1.0 TSI w wersjach 95 i 110 KM.

Artykuł pochodzi z kategorii: Wiadomości motoryzacyjne

magazynauto.pl

Zobacz również

  • Audi TT RS 40 years of quattro - wersja bardzo limitowana

    Mija właśnie czterdzieści lat od debiutu pojazdu, który odmienił oblicze sportu motorowego. W 1980 roku, na salonie w Genewie, po raz pierwszy zaprezentowano światu Audi quattro. więcej