Camaro Hot Wheels także jako kabriolet

Poniedziałek, 8 kwietnia 2013 (11:15)
Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

W maju br., podczas wyścigu Indianapolis 500, zadebiutuje Chevrolet Camaro Convertible w specjalnej edycji Hot Wheels. Model dołączy do wersji coupe, zaprezentowanej przed rokiem.

Zdjęcie

Chevrolet Camaro Convertible w specjalnej edycji Hot Wheels /Chevrolet
Chevrolet Camaro Convertible w specjalnej edycji Hot Wheels
/Chevrolet

Zdjęcie

Hot Wheels to rodzina resoraków firmy Mattel. Popularne wśród kolekcjonerów modele po raz pierwszy wprowadzono do sprzedaży w 1968 roku (początkowo w skali 1:64, później również 1:43). /Hot Wheels
Hot Wheels to rodzina resoraków firmy Mattel. Popularne wśród kolekcjonerów modele po raz pierwszy wprowadzono do sprzedaży w 1968 roku (początkowo w skali 1:64, później również 1:43).
/Hot Wheels

W ubiegłym tygodniu organizatorzy imprezy odebrali 33 egzemplarze limitowanego modelu. Lada dzień jego sprzedaż ruszy w salonach Chevroleta za oceanem.

Od standardowych wersji Camaro Convertible Hot Wheels różni się błękitnym lakierem z grafitowymi akcentami, obręczami o specjalnym wzorze oraz emblematami "Hot Wheels". Auto oferowane będzie z wolnossącymi, benzynowymi silnikami V6 i V8 o mocy od 327 do 432 KM.

Reklama

97. wyścig Indianapolis 500 odbędzie się 26 maja br. Tradycyjnie, jego uczestnicy będą musieli pokonać wokół toru Indianapolis Motor Speedway dystans 500 mil.

msob

Chevrolet Camaro po liftingu - INFORMACJE I ZDJĘCIA

Chevrolet Camaro Coupe AT - TEST

Artykuł pochodzi z kategorii: Nowości motoryzacyjne

magazynauto.pl

Zobacz również

  • Peugeot 508 - poznaliśmy ceny

    Wcześniej Francuzi zdradzili cennik premierowej wersji First Edition, która kosztuje naprawdę sporo. Okazuje się, że kwoty, jakie zapłacimy za pozostałe odmiany, też nie są małe. więcej