Ekskluzywne wydanie Octavii

Czwartek, 12 grudnia 2013 (16:15)
Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

W przyszłym roku Skoda zaprezentuje dwie nowe wersje Octavii: topowe wydanie Laurin & Klement oraz uterenowionego Scouta.

Zdjęcie

Skoda Superb /Skoda

Odmiana Laurin & Klement w standardzie otrzyma niemal kompletne wyposażenie (m.in. 18-calowe obręcze, skórzaną tapicerkę czy biksenonowe reflektory) i podobnie jak Superb, będzie na życzenie oferowana w nowym zestawieniu kolorystycznym. Gama silnikowa zostanie ograniczona do mocniejszych wariantów. Do wyboru - wersja liftback lub kombi.

Scout trafi do oferty wyłącznie jako kombi. Model będzie wyróżniał się plastikowymi osłonami zderzaków i nadkoli, wyższym o około 20 mm prześwitem oraz napędem na obie osie (Haldex).

Reklama

Premiera obu wersji Octavii nastąpi w przyszłym roku.

Zdjęcie

Nazwa Laurin & Klement odnosi się do współtwórców marki Skoda - Vaclava Laurina i Vaclava Klementa. Jako wersja wyposażenia po raz pierwszy pojawiła się w 1999 roku, gdy do oferty trafiła topowa Octavia Laurin & Klement. Z czasem ofertę rozszerzono o Superba i Yeti. /Skoda
Nazwa Laurin & Klement odnosi się do współtwórców marki Skoda - Vaclava Laurina i Vaclava Klementa. Jako wersja wyposażenia po raz pierwszy pojawiła się w 1999 roku, gdy do oferty trafiła topowa Octavia Laurin & Klement. Z czasem ofertę rozszerzono o Superba i Yeti.
/Skoda

msob, źródło: "Autocar"

Skoda Octavia 1.4 TSI Elegance - TEST

Skoda Superb 2.0 TSI DSG Laurin & Klement - TEST

Używana Skoda Octavia II (2004-2013) - OPINIE

Artykuł pochodzi z kategorii: Nowości motoryzacyjne

magazynauto.pl
Więcej na temat:skoda | samochody czeskie | Skoda Superb

Zobacz również

  • Volkswagen ID.3 już w Polsce

    Na nasze drogi wyjechał właśnie nowy model Volkswagena, który, przynajmniej według słów producenta, ma być prawdziwą rewolucją. Z pewnością nie da się zaprzeczyć, że to auto zaprojektowane według... więcej